Леп говор

Окружно такмичење у лепом говору у организацији Пријатеља деце и Дечјег савеза из Чачка је одржано у Основној школи „Милица Павловић“ у Чачку, 13. маја 2017. године. Циљ такмичења је неговање српског језика, а такмичили су се ученици основних и средњих школа из Моравичког округа подељени у неколико старосних група.

Нашу школу су представљали ученици:

1.Анђела Папић, 2. разред из Прањана, прво место на Општинском такмичењу у Горњем Милановцу;

2. Марија Савић, 1. разред из Гојне Горе, друго место на Општинском такмичењу у Горњем Милановцу;

3. Јована Контић, 2. разред из Теочина, треће место на Општинском такмичењу у Горњем Милановцу;

4. Ивана Весковић, 3. разред из Теочина, треће место на Општинском такмичењу у Горњем Милановцу;

5. Јана Столица, 6. разред из Прањана, треће место на Општинском такмичењу у Горњем Милановцу.

Наступ наших ученика награђен је аплаузом публике на Окружном такмичењу у Чачку.  Ученица Марија Савић, 1. разред из Гојне Горе је освојила друго место.

У Чачку,Славица Јевтовић,Верица Трнавац, Ана Петровић

13. мај 2017.год.