Дечја недеља у Основној школи „Иво Андрић“, издвојеном одељењу у Теочину

Манифестација Дечја недеља 2017.године, одржава се од 02. до 06. октобра, под мотом: „Градимо мостове међу генерацијама за радост сваког детета“.

Програм чини низ активности, уз велико залагање ученика, њихових васпитача и учитеља.

Понедељак  је био сладак уз воћну салату коју смо припремили ми и радо је јели сви.

Уторак – Лепо време искористили смо за боравак у школском дворишту. Шареним кредама цртали смо на простору испред улаза у школу.

Среда – Ликовна радионица је креативност наша.Честитке и декупаж радили су ђаци сви. Презентација радова била је леп резултат наш.

Четвртак – Предавање на тему „Права и обавезе детета“ у сарадњи са педагогом и библиотекаром наше школе. Дете има право да мисли и своје мишљење изнесе, а Дечја недеља је прави тренутак, да би се очувала и надоградила права која имају наша деца.

Петак – Приредба  је активност наша уз дружење са родитељима свих нас.

Дечју недељу затварамо свечано у веселој и пријатној атмосфери, приредбом за родитеље ученика.

У Теочину, 06.10.2017.године                                                Јована Дмитровић и Ана Петровић