МАСКЕНБАЛ У НАШОЈ ШКОЛИ

 

Дана , 13.02. 2018. године у ОШ ,, Иво Андрић “ у Прањанима одржано је предтакмичење за фестивал маски. Учествовали су ученици из матичне школе, Гојне Горе, Каменице, Коштунића и Теочина и предшколци.Учествовало је 29 појединачних и 1 групна маска.

ОШ „ИВО АНДРИЋ“ ПРАЊАНИ,

13.2.2018. МАСКЕНБАЛУ

СПИСАК МАСКИ

рб.

раз

име и презиме

маска

1.

ПРЕД

НАТАЛИЈА ЛАЗОВИЋ

ТРНОВА РУЖИЦА

2.

1.

АНАСТАСИЈА ТАНАСКОВИЋ

ВЕШТИЦА

3.

 

СНЕЖАНА СИМОВИЋ

ДОКТОРКА

4.

 

ВЛАДАН ЈОЧОВИЋ

ДЕДА

5.

 

ЂУРЂА ТРИФУНОВИЋ

ЛЕОПАРД

6.

 

ВИКТОР ЈЕВТОВИЋ

СЕКАЧ

7.

 

МИЛИЦА МИЛОШЕВИЋ

БУБА МАРА

8.

 

РАДОВАН ГЛИШИЋ

СУПЕРМЕН

9.

 

МИЛОШ ЕРИЋ

ВОЈНИК

10.

 

АНА ДРИНЧИЋ

КРАЉИЦА ЈЕСЕНИ

11.

 

ДУЊА ЂОЛОВИЋ

ВЕШТИЦА

12.

 

ПЕТАР КОЗОДЕР

ЧОБАНЧЕ

13.

 

АЛЕКСАНДРА   ЛУКОВИЋ

СУНЦОКРЕТ

14.

2.

МАША ЈЕВТОВИЋ

КРАЉИЦА ЖИТА

15.

 

ИВА КРУНИЋ

ЦВЕТ

16.

 

ЈОВАНА СТАНОЈЕВИЋ

ВЕСНА БОГИЊА ПРОЛЕЋА

17.

3.

НАТАЛИЈА   МИЛОШЕВИЋ

СКИТНИЦА

18.

 

ТЕОДОРА ТОМАНИЋ

УЧИТЕЉИЦА

19.

 

ВУК ДРИНЧИЋ

ВОЈВОДА МИЛИЋ ДРИНЧИЋ

20.

 

ЈОВАНА КОНТИЋ

ЗВОНЧИЦА

21.

 

АЛЕКСА ДАМЉАНОВИЋ

ЈЕЛКА

22.

 

КАТАРИНА БРАЛОВИЋ

КЛОВН

23.

 

АНЂЕЛА ТАНАСКОВИЋ

МАЧКА

24.

4.

НИКОЛИНА СТАРЧЕВИЋ

ВАМПИРКА

25.

 

АЛЕКСАНДАР БАБИЋ

КВАЗИМОДО

26.

 

НИКОЛИНА ТРНАВАЦ

ШУМСКА ЧАРОЛИЈА

27.

 

БОЈАН ЈАНИЋИЈЕВИЋ

ГУСАР

28.

 

ВУК ГАЈЕВИЋ, МИЛЕНКО БРАЛОВИЋ, МАРКО ПЕТРОВИЋ ГР.МАСКА

РОБОТИ И НАУЧНИЦИ

29.

5.

МИЛИЦА ЛАЗОВИЋ

НЕОБИЧАН КИШОБРАН

30.

 

МИРЈАНА ИЛИЋ

БОГИЊА ЛЕПОТЕ

       
       

Било је доста креативних маски . Двадесет маски је прошло на финално такмичење , које ће се одржати у Дому културе у Чачку .

ПЛАСИРАНЕ МАСКЕ ИЗ ОШ „ИВО АНДРИЋ“ П Р А Њ А Н И

МАСКЕНБАЛ У ПРАЊАНИМА, одржан 13.2.2018.године у 12 часова

рб.

раз

име и презиме

маска

1.

ПРЕД

НАТАЛИЈА ЛАЗОВИЋ

ТРНОВА РУЖИЦА

2.

1.

ЂУРЂА ТРИФУНОВИЋ

ЛЕОПАРД -дорада

3.

 

МИЛИЦА МИЛОШЕВИЋ

БУБА МАРА

4.

 

АНА ДРИНЧИЋ

КРАЉИЦА ЈЕСЕНИ 3.место

5.

 

ДУЊА ЂОЛОВИЋ

ВЕШТИЦА

6.

 

ПЕТАР КОЗОДЕР

ЧОБАНЧЕ -дорада

7.

 

АЛЕКСАНДРА   ЛУКОВИЋ

СУНЦОКРЕТ

8.

2.

МАША ЈЕВТОВИЋ

КРАЉИЦА ЖИТА   2.место

9.

 

ИВА КРУНИЋ

ЦВЕТ

10.

 

ЈОВАНА СТАНОЈЕВИЋ

ВЕСНА БОГИЊА ПРОЛЕЋА 3.место

11.

3.

НАТАЛИЈА   МИЛОШЕВИЋ

СКИТНИЦА

12.

 

ТЕОДОРА ТОМАНИЋ

УЧИТЕЉИЦА -дорада

13.

 

ВУК ДРИНЧИЋ

ВОЈВОДА МИЛИЋ ДРИНЧИЋ

14.

 

ЈОВАНА КОНТИЋ

ЗВОНЧИЦА

15.

 

АЛЕКСА ДАМЉАНОВИЋ

ЈЕЛКА -дорада

16.

4.

НИКОЛИНА СТАРЧЕВИЋ

ВАМПИРКА

17.

 

НИКОЛИНА ТРНАВАЦ

ШУМСКА ЧАРОЛИЈА 1. место

18.

 

КАТАРИНА БРАЛОВИЋ

КЛОВН - дорада

19.

 

МИЛИЦА ЛАЗОВИЋ

НЕОБИЧАН КИШОБРАН

20.

 

ГРУПНА МАСКА:

РОБОТИ И НАУЧНИЦИ

   

ВУК ГАЈЕВИЋ

 
   

МИЛЕНКО БРАЛОВИЋ

 
   

МАРКО ПЕТРОВИЋ

 
 

3.

ДУШАН ГАЈЕВИЋ

 

Сви учесници заслужили су похвале за учествовање на овој манифестацији, која доприноси очувању наше традиције.

Фотографије можете погледати у ГАЛЕРИЈИ.