Вече завичајне поезије

Књижевно друштво „Запис“ и Културни центар, поводом Дана општине Горњи Милановац у среду, 18.04.2018.године у холу Велике сале организовали су вече завичајне поезије.

У програму су осим чланова Књижевног друштва наступили и ученици књижевног конкурса на тему „Завичај“.

Ученици Основне школе „Иво Андрић“ из ИО Брезна и Теочин били су учесници у програму који је припремио и водио песник Радош Марковић.

Награђени ученици из Брезне су: Ђорђе Вујанић, 6.разред, треће место за поезију, Сретен Ђоловић, 6.разред, треће место за поезију, Милена Брковић, 7.разред за прозу и Немања Сарић, 7.разред, похвала за поезију.

Награђени ученици из Теочина су: Ана Дринчић, Дуња Ђоловић, Александра Луковић, први разред и ученици трећег разреда: Бранислав Дамљановић, Вук Дринчић и Јована Контић – посебна похвала за поезију.

Ово је прилика да деца осете искуство јавног наступа и учине радост својим родитељима и наставницима.

20180418 201813   20180418 202814

У Горњем Милановцу,

18.04.2018.године                                     Славица Јовићевић Бабовић и Ана Зарић