КВИЗОВИ„СВЕЗНАЛИЦА“ И„ЗНАЊЕ ЈЕ БЛАГО“

Традиционално смо у јануару организовали квизове: „Свезналица“ и „Знање је благо“.

Квиз „Знање је благо“одржан 23.јануара 2020.године. Учестовало је 12 ученика, односно три екипе и то две екипе из матичне школе и једна из издвојеног одељења из Каменице.

Прво место освојила је екипа „Делије “из Прањана: Алекса Вукашиновић, Стефан Браловић, Маријана Стевовић и Елена Антонијевић

Друго место освојила је екипа „ Цареви“ из Прањана:Марија Ивановић, Теодора Станојевић, Драган Јевровић и Анђела Папић.

Треће место освојила је екипа „Јунаци“ из Каменице: Анђела Обрадовић, Милица Лазовић, Миленко Браловић и Мина Буревић.

Квиз „Свезналица“ одржан 24.јануара 2020.године. Учестовало је 23 ученика, односно шест екипа и то: две екипе из Прањана и по једна из Каменице, Богданице, Коштунића и Теочина.

Прво место освојила је екипа „Борац“: Ива Крунић, Маша Јевтовић, Јована Станојевић и Богдан Петровић

Друго место освојила је екипа.“Богданица“ из Богданице: Ивана Јовковић, Драгослав Кнежевић, Милан Сретеновић и Огњен Јовковић.

Треће место освојила је екипа“Радозналци“из Коштунића : Јелена Томовић, Немања Весковић, Марко Јевтовић и Јована Милановић.

Оба квиза су рађена у програму Kahoot.it. У организацију квизова укључиле су се наставнице енглеског и немачког језика Тамара Богдановић и Ивана Чоловић. Техничку подршку пружила је наставница информатике Драгана Лечић.У припремању питања помогла је Виолета Петровић.

Иницијатор, организатор, реализатор квизова је педагог школе Данијела Ракићевић.

Организацију квизова помогао једиректор школеЗоран Пантовић.

Ове године као и претходних захваљујемо спонзору СТР „Аница“ из Богданице која се потрудила да припреми пакетиће за најбоље учеснике.

20200123 091137         20200123 091141

20200123 091233         20200124 095649