Сачувајмо школу у Брезни

У Основној школи „Иво Андрић“ у Прањанима, основан је први Клуб наставника и родитеља на територији горњомилановачке општине.

Циљ овог пројекта је да се што више родитеља укључи у живот и рад школе. Један од таквих родитеља је Виолета Петровић, која је са својом породицом дошла из града у село Леушиће. Њено дете похађа школу у Брезни.

Пошто је редитељ по професији она је дала свој допринос школи, тако што је са својим пријатељима и познаницима снимила филм „Сачувајмо школу у Брезни“. Филм је премијерно приказан на Митровдан у Брезни.

Затим је емитован 28.новембра на другом састанку Клуба наставника и родитеља као пример добре праксе.

У емисији Водич за родитеље приказан је део филма који можете погледати на линку.

ФИЛМ