Прваци у библиотеци

Наши најмлађи другари ,ђаци прваци још увек савладавају слова и правила понашања у школи.Суочавају се са новим обавезама ,упознају нове другове али и истражују просторије своје школе.

У четвртак, 22.10.2020. године ученици првог разреда су з са учитељицом Бранком Рајчевић посетили школску библиотеку. Библиотекар школе, Гордана Поповић их је примила речима добродошлице.

Том приликом их је упознала са радом школске библиотеке , правилима која у њој важе , како се чувају и позајмљују књиге, значају и важности читања.

Ученици су разгледали књиге које се налазе у библиотеци . Највише су им се допале сликовнице. Сви ученици су добили чланске карте и по распоред часова.

Изнајмили су и своје прве књиге на читање.

Од сада   ће прваци имати прилику да свакодневно изнајмљују књиге из школске библиотеке.

Библиотекарка се нада да ће њихово интересовање бити велико.

PA221413          PA221414

PA221416          PA221417