Образовни цента "Свети Сава" и деца за Анику

Образовни центар „Свети Сава“ и ђаци основних школа „Момчило Настасијевић“, „Иво Андрић и„ Краљ Александар “организовали су, у петак 27. новембра, базар„ Деца за Анику “и од продаје украјине и играчака тај дан прикупили преко 30.000 динара.

za aniku

У сарадњи са три основне школе, њиховим ђацима и децом која долазе у наш центар на часове, правили смо украсе и играчке које смо тај дан продавали-рекла је Милица Милојевић.

Према њеним речима сва деца су се ујединила и са великим усхићењем учествовалау целој овој акцији знајући да и они помажу неком.

Било је толико дивних украса и честитки па је све изгледало као новогодишња бајка.Скупили смо преко 30.000 динара, а акција новца и даље траје. Такође у овој акцији учествују и наше колеге из образовног центра у Чачку.

Овом приликом захвањујем се свим добрим људима који су тај дан дошли и дали свој допринос-каже Милојевић.