ПРИРЕДБА У БРЕЗНИ ЗА КРАЈ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ 27.06.2021.

Поводом краја школске године и доделе ђачких књижица и сведочанстава у Брезни је одржана приредба којој су присуствовали директор школе,секретар школе,ученици и њихови родитељи,учитељ и наставници .

Најпре су се рецитацијама представили ученици од 1. до 4.разреда .

Након тога су ученици виших разреда извели драматизацију „ Највећи домаћи задатак“ која приказује како на једноставан начин решити проблем.

Ученици 5.разреда су извели рецитацију „ Кад књиге буду у моди“ Пеђе Трајковића.

Ученици виших разреда су извели драматизацију савремене деце „Оловка“.

Ученице наше школе Јована Контић и Ивана Весковић су извеле композицију „Мој голубе“.

Затим се присутним родитељима,ученицима и наставницима обратио директор школе.Он је похвалио ученике наше школе за постигнут успех у току школске године и за успешно припремљену представу.Свима је пожелео леп одмор и пуно успеха у даљем раду. Посебну захвалност је упутио учитељу Ненаду Тешовићу који је припремио своје ученике како би извели рецитације и професорки српског језика и књижевности Славици Јовићевић Бабовић која је заједно са ученицима припремила поменуте драматизације.

aa         aaaaaaa

aaaa         aaaaa