Ivo Andrić - Pranjani
  • О нама
    • О школи
    • Документа
    • Иво Андрић
    • Контакт
  • Колектив
    • Управа школе
    • Разредни наставници
    • Предметни наставници
    • Ваннаставно особље
  • Издвојена одељења
    • Каменица
    • Брезна
    • Богданица
    • Гојна Гора
    • Срезојевци
    • Коштунићи
    • Теочин
  • Ученици
    • Ђак генерације
    • Вуковци
    • Носиоци посебних диплома
    • Такмичења
    • Вршњачки тим
    • Екскурзије
    • Ученички парламент
  • Организација
    • Настава
      • Распоред часова
      • Распоред контролних и писмених задатака
      • Распоред осталих облика рада
    • Годишњи план рада
    • Школски развојни план
    • Школски програм
    • Календар рада
    • Самовредновање
    • Стручно усавршавање
    • Борба против насиља
    • Анализа успеха
    • Финансије
    • Извештаји
    • Истраживања
    • Линкови
  • Огласна табла
    • Јавне набавке
    • Савет родитеља
    • За осмаке
    • За прваке
    • Библиотека
    • Летопис
    • Архива
    • Актуелно
  • Search
  • Menu Menu

ПОДРШКА „ОРЛОВИМА „ ИЗ ПРАЊАНА

На позив Фудбалског савеза Србије, осамнаест ученика наше школе у пратњи наставника Ненада Радовић и директора школе Зорана Пантовић, присуствовало је утакмици између Србије И Шведске у оквиру такмичења Лига нација. Утакмица је одиграна на стадиону Црвене звезде „Рајко Митић“-популарној Маракани. Око 25 000 ученика из целе Србије навијало је за нашу репрезентацију, која је убедљиво савладала  Шведсеку са 4:1.На овај начин  ученици  су испратили нашу репрезентацију на Светско првенство , које ће се одржати у Катару у новембру 2022. године.

Атмосфра на садиону је била добра. Деца су навијала за наш тим, а не против Швеђана и због тога су похваљени од стране ФСС-а и целокупне јавности.

Ова посета је испунила своје циљеве: развој љубави према спорту, развој поштовања према другим екипам, развој спортског духа, уочавање спортског понашања и фер-плеја, развој патриотизма и осећаја припадности нацији.

Ово је за наше ученике била прва посета Маракани и једној међународној утакмици, што је за њих  била права атракција.

Имајући у виду да је септембар месец спорта ово је једна од активности која је реализована, а у наредним данима  биће реализоване активности везане за Европску недељу спорта.

  • О школи
  • Документа
  • Иво Андрић
  • Контакт
  • Управа школе
  • Разредни наставници
  • Предметни наставници
  • Ваннаставно особље
  • Јавне набавке
  • Савет родитеља
  • Актуелно
  • Архива

Pratite nas i na facebook-u

© Copyright - Ivo Andrić - Pranjani
Обележена 78.годишњица мисије „Халијард... Извештај са свечане доделе средстава
Scroll to top