“Анђелија Мишић” Коштунићи

У самом центру села Коштунићи, поред цркве “Света Петка”, налази се основна школа “Анђелија Мишић”. Основана је 1945. године. Школа је реновирана крајем прошлог века, уз помоћ господина Јована Чековића и родитеља ученика. Двориште је пространо и лепо уређено, са травнатим тереном и доста дрвећа, па такво деци пружа прелепо место за одмор и дружење.

Школа је опремљена савременим наставним средствима, а унутар исте налазе се дечији ликовни радови и разни декоративни предмети, па учионице и ходници остављају утисак изложбе.

Школа тренутно има 2 разреда, а учитељица у школи је Ана Миловановић. Ученици ове школе редовно учествују у ваннаставним активностима и освајају награде за исте. Сваке године, у школи се одржава више различитих приредби, од којих је најзначајнија прослава школске славе “Свети Сава”, којој присуствују наставници, родитељи и ученици.